Lineage 2 Polska wypróbuj wyjątkowy, bezpieczny
i najlepszy serwer Lineage II

Login: Online Game: Online
× To jest opcjonalny nagłówek dla forum sugestii.

Mocna Sugestia i Wady servera.

More
2 months 1 day ago #634 by Plucjan
Mocna Sugestia i Wady servera. was created by Plucjan
Przykro to mówić ale gram tutaj od kilku dni i już widzę dlaczego nie ma tutaj ludzi. Na tym serwerze potrzebne są zmiany bo jest źle, nikt nie oszuka prawdy. Może zacznę od wad serwera które już w tak krótkim czasie rzuciły mi się w oczy.

- Geodeta - O boże jak ludzie męczyli się z nią od 3 sezonów to tylko pogratulować wytrwałości. W zasadzie miejsca w których jest jakiekolwiek nierówny teren nie da się grać. Tereny CT, Alligator island, Varka, Jak ktoś wbija nowy i już w CT gra mówi co chwile że nie widzi Moba to wyłącza grę idzie szukać kolejnego serwera.
- Donate - Rozumiem że bez tego server nie może istnieć ale żeby gracz płacący miał taka przewagę w tej grze? Na globalu przy tej samej szansie na enchant a nawet większej nie często widuje się osoby z broniami +16+ szansa na to jest kolo 1% na wbicie taka broń tu biega dużo takich osób to nie jest high rate server. Donator powinien mieć szybszy progres nie kosmiczna przewagę.
- Brak blue spoila - co prawda tego jeszcze nie miałem czasu sprawdzić ale zakładam że skoro jest npc do dlvlowania to i tego nie ma, a to jest już standard WSZĘDZIE, aktualnie jest to tak oczywiste jak to że myszka klikasz LPM albo WASD. 90% osób grających w l2 to osoby blisko albo po 30 rokiem życia, mających rodziny i życie osobiste, obowiązki. To jest opcja wręcz obowiązkowa bo nikt nie chce tracić życia żeby co rusz robić nowego spoila albo dlvl robić. Brakuje nawet zwyklej komendy na blokowanie expa.
- Chat Block - W życiu żem nie widział takiego czegoś żeby na ! można było pisać raz na minute albo taka magiczna ikonka się pojawia, Naprawdę jest ogromna różnica miedzy spamem a normalnym pisaniem. Dyskusja ma prawo mieć skale serwerową.
- Drop Calculator - Naprawdę już aż tak nie chciało się komuś żeby zmienić kolor Ciemno Niebieski na jakiś jaśniejszy? Żeby gracz choć przypadkiem miał szanse cokolwiek zobaczyć na tym ciemnym tle. Do cholery to jest zmiana jednej linijki kodu.
- Spot na Pagen - Serio? Więcej mobów tam się nie dało wsadzić? Ludzie grają na Interlude bo było to wymagająca kronika, a tu ktoś ułatwienie tego typu. Po co lvlować, 30 lvl i niech kolega wbije resztę w ułamek tego co powinienem spędzić na ten lvl sam albo w party. A może to miało być takie miejsce specjalnie żeby ta garstka ludzi których da się zliczyć na palcach obu rąk mogła się bić o spota? Nie tędy droga do stworzenia dobrego servera.
- Antybot - po pierwsze jak pojawia się dodatkowy program do uruchomienia fajnie było by żeby można było by i za jego pośrednictwem włączyć sobie grę, wiesz taki dodatkowy przycisk z ustaleniem patcha do l2.exe. Po drugie, czy bezpłodnemu też trzeba założyć kondona? Na cholerę jest drugie zabezpieczenie w grze, mnie to na dzień dobry Wk****lo wręcz bo po cholerę ściągałem dodatkowy program żeby mi w grze ktoś dupę zawracał a jeżeli ktoś będzie na tyle zdesperowany żeby Crakować ten program żeby uruchomić bota to niech ma i sobie gra naprawdę.

Moje zdanie jest takie, serwer jest w żałosnym stanie, najgorsze że to już któryś wipe i nie zmieniło się nic poza ratami. Robiąc to samo i oczekując innego efektu, to jest definicja szaleństwa. Moja propozycja bo i tak niedługo będzie wipe, Ja proponuję popracować nad tym co piszę i dorzucę jeszcze jedna mała sugestie ale to już zależy od ludzi, a mianowicie zmianę kroniki najlepiej na Hellbound, Dobra kronika, dalej wymagająca, doszło w niej wiele rzeczy które poprawiły balans gry użyteczność innych klas jak tylko glad, heler i summoner, dodatkowy set, rasa, klasy, Certyfikaty. Do cholery ADMIN, ty na tym serwerze na pewno byś chciał zarobić a nie żeby sobie tylko stał i może wpadnie jakaś kaska, na dobrze zrobionym serverze bez agresywnego donate też da się zarobić wystarczy nad nim popracować i może być to na prawdę dobry serwer na którym będą chcieli grać ludzie i będzie przynosić zyski które nie tylko starczą na utrzymanie Hosta.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum